14 komentářů: “Nástěnka / Dashboard”

 1. František kolovský napsal:

  Hledám dopravu pro jednoho člověka na Rogaining. z Plzeň, Praha, Beroun, … V pátek odpoledne. Máte někdo volné místo?

 2. Frata Bartoš napsal:

  Ahoj
  V pátek vyrážíme po trase KV – Praha – Velké Karlovice a v neděli pojedeme zpět. Máme v autě 2 až 3 volná místa. Pokud by jste měl někdo zájem, tak se ozvěte. Případně v Praze k někomu klidně přisedneme (jsme dva).
  Franta 602 407 400

 3. Piškot napsal:

  Ahoj, rogaining jsem nikdy neběžel, tak se raději zeptám – je možné/povolené si v centru/hash housu nechat nějaké věci (náhradní oblečení a pod.) nebo je nutné celý závod absolvovat s jedním vybavením (s čím vystartuji, to mám)?

  • monika napsal:

   Rogaining je krásný v tom, že máš v podstatě jen jedno pravidlo – časový limit.

   Co během tohoto času děláš, jestli chodíš po kontrolách, ležíš ve stanu, popř. sedíš v hospodě, resp. v Hash housu, je jen a jen tvůj problém.

   Takže záleží jen na tobě, jestli si poneseš něco na jídlo a převlečení s sebou, nebo se vrátíš do kempu se najíst a převléknout, ale stojí to drahocenný čas.
   Rozhodnout se můžeš klidně, až dostaneš mapu, to máš ještě dvě hodiny do startu. A pak své rozhodnutí během závodu můžeš změnit, to nikomu nehlásíš.

 4. Kajman+Jirka napsal:

  Doprava Rogaining 24 hod – pojedeme 2 v pátek z Liberce, tak pokud by se chtěl někdo cestou přidat nebo jsme se mohli k někomu přidat my aby se naplnilo auto…čas je na dohodě, vesměs kdykoliv během pátku aby se v nějaký rozumný čas večer dorazilo na místo. Dejte kdyžtak vědět Jirkovi: 777 298 772. Zpátky pojede jen 1 z nás. Já budu po závodě na 24 hod pokračovat do Bratislavy, tak pokud by měl někdo cestu tím směrem, tak bych se rád přidal…

 5. Kaspars Osis napsal:

  Ahoj, hledám parťačku nebo parťáka na 24 hod, nejlépe s ambicemi na dobré umístění. Budu rád, když se mi ozvete na tel.č. 724478829.

 6. Adam Štemberk napsal:

  Ahoj, Hledám parťáka (nebo parťačku) na 12 nebo 24 hod. Je mi jedno jaké fyzické zdatnosti. Já celkem běhám slušně, ale půjdu klidně i výletově..

  • Friedmar Richter napsal:

   Ahoj Adam,

   as you are also looking for a partner: Do you want to team up with me? I don’t speak Czech unfortunately, so we’d have to communicate in English or German – depending on what’s best for you.

 7. Věra Hájková napsal:

  Ahoj, hledám pro kamaráda veteránského (ale nikoliv superveteránského) věku partnera či partnerku (bez ambicí běhat) pro šestihodinový závod. Kamarád je docela dobrý mapař a chodec, ale běhání není jeho parketa

  • Mirka Vlažná napsal:

   Mohla bych se připojit, na 6 hod. Pak jsem slíbila pomoc v bufetu. Mirka, LCE5852

 8. Friedmar Richter napsal:

  Hi, I am looking for a team partner for either 12h or 24h, as no one else from my club in Germany wants to make the trip. My fitness level would allow a mix of jogging and hiking for 12h and mostly hiking for 24h.

 9. Pořadatelé / Organisers napsal:

  Tuto stránku můžete využít pro hledání parťáka, domlouvání společné dopravy apod. / You can use this page to find a missing team mate, to arrange transportation etc.